POLAT ERCİN
Kalite ve Güvenin Adı
0212 603 68 65

Kenar Bantlama

Sipariş formuna istediğiniz ölçüleri doldurarak Cutrite V8 optimize programı ile ölçüleriniz bilgisayara aktarılmaktadır. Bu şekilde, kullanacağınız kenar bandı metrajı önceden belirlenmiş olur. 1 adet IMA marka, 1 adet HOMAG PVC ve 2 adet HOMAG BRANDT marka kenar bantlama makineleri ile hizmet vermekteyiz. Kenar bantlama da kullandığımız KLEBERTEK marka tutkal ve kenar bandında ROMA, DÖLLKEN, LİGNA gibi markalarla çalışmaktayız. Son teknoloji makinelerimizle plakalarınızda PVC artıklarının olmayacağını garanti ediyoruz. Ürün tesliminde titiz davrandığımızı bilmenizi isteriz.

Panel Ebatlama

Sipariş formuna istediğiniz ölçüleri doldurarak Cutrite V8 optimize programı ile ölçüleriniz bilgisayara aktarılmaktadır. Bu şekilde ne kadar plaka ve ne kadar kenar bandı kullanacağınız önceden belirlenip, optimize edilmiş olunur. 3 adet HOLZMA marka panel ebatlama makinesi ve 1 adet HOLZ HER marka dikey ebatlama makinesi ile uzman kadromuz tarafından istediğiniz ölçüde panel ebatlama işlemi gerçekleştirilmektedir. Ürünleriniz en hızlı şekilde fireleri ile birlikte teslim edilir.

Tezgah İmalatı
İthal ve yerli laminatların en geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız laminat kapakta ve tezgahta sizlerin desteği ile sektörde öncü firma olmaya devam edecektir. 1. sınıf malzeme kullanımı, son teknoloji makine parkuru ve uzman kadromuz ile siparişleriniz en hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.
 
Laminat tezgah imalatında; 28 mm - 30mm sunta, 25 mm – 30 mm – 40 mm mdf, 30 mm – 38 mm yeşil sunta kullanılmaktadır. HOLZHER marka dikey ebatlama makinesinde ürünler kesilir. Laminat tezgah kenarlarında; düz, tam dik radius, yarım radius veya setli uygulamaları mümkündür. İsteğiniz doğrultusunda tezgah kenarlarında bu seçenekleri uygulayabiliriz. Kenar şekli oluşturulan tezgahlar prese hazır hale getirilir. Giotin makinesi ile kesilen laminatlar pres bölümüne gönderilir. Presleme bölümünde laminat tezgah üzerine preslenir ve postforming ünitesine gönderilir. Postforming makinesinde ürünlere kenar formu uygulandıktan sonra net ebatlama bölümüne geçilir. Net ebatlama işleminden sonra kenar bandı uygulanacak ürünler kenar bandı ünitesine gönderilir. Kenar bantlama işleminden sonra ürünler sevkiyat bölümüne sevk edilir. Burada son kontrolden geçen ürünler paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilir.
Laminat Masa Tabla İmalatı

16 yıldan bu yana laminat konusunda sürekli kendini geliştiren firmamızda kapak ve tezgaha ilave olarak masa tabla üretimi de yapılmaktadır. Değişik ölçülerde her türlü tabla üretim kapasitesine sahip fabrikamızda, ithal ve yerli laminatlar ile oldukça fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Ev ve ofis masaları, okul sıraları, restaurant - cafe masaları gibi her türlü mekan için tabla seçeneği bünyemizde rahatlıkla yapılmaktadır. İmalat aşamasında, uzman kadromuz bilgi ve tecrübesi ile her zaman sizleri desteklemektedir.

Eğrisel Bantlama

BİESSE marka eğrisel bantlama makinesi ile eğrisel ya da daire şeklinde her türlü parça bantlanabilmektedir. Yuvarlak masa tablası, eğrisel formlu masa tablası, CNC de işlenmiş yuvarlak formlu özel ürünler titizlikle bantlanabilmektedir.

Kapak İmalatı
1994 yılından bu yana laminat kapak ve tezgah imalatı yapan fabrikamız, sektörün önde gelen firmalarından DURAPOL, FORMICA, PELİLAM, ASD, GENTAŞ, MELATONE, LAMICOLOR ve ARPA ile çalışmakta olup; laminat preslemede ise POLİSEN marka laminat tutkalını tercih etmektedir.
 
Laminat kapak imalatında öncelikle; HOLZHER marka dikey ebatlama makinesinde ürünler istenilen ölçülerde kesilir. Radius şekli robotlu freze makinesinde hemen açılır ve prese hazırlanır. Kapak kenarlarında; normal radius, dik radius ve ekli laminat seçenekleri mevcuttur. Bu sayede kapaklarınız da, daha şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz. İstenilen laminat giyotin makinesi ile çizilmeden en hassas şekilde kesilir ve pres bölümüne gönderilir. Presleme bölümünde radius’u açılan malzemenin laminatı preslenir ve postforming  ünitesine gönderilir. Postforming makinesinde sağlam ve kaliteli bir şekilde ürünlerin kenar formu oluşturulur. Postforming ünitesinden çıkan ürünler net ebatlama bölümünde ebatlanır. Net ebatlama bölümünden sonra kenar bantlama işlemi için kenar bantlama ünitesine gönderilir. Bu aşamadan sonra isteğe bağlı olarak kapaklarda menteşe yerleri açılabilmektedir. Hazırlanan ürünler son kontrol ve ambalaj için sevkiyat bölümüne sevk edilir. Sevkiyat bölümünde, verilen siparişin ölçü, renk, radius, pvc ve sağlamlığı kontrol edildikten sonra paketlenir ve sevkiyat için hazır hale gelmiş olur. 
Cnc

Uzman kadromuz tarafından AutoCAD programı kullanılarak bilgisayar ortamında projeriniz hazırlanmaktadır. BİESSE ROVER 24 ve Masterwood marka bilgisayar destekli makinelerimizle her türlü CNC kesimi, kanal açma, delik delme gibi işlemleriniz tecrübeli kadromuz tarafından yapılmaktadır. Proje ve üretim aşamasında ekibimiz ve makine parkurumuz ile her zaman hizmet vermeye hazırız.

Sevkiyat

Ürünler  sevkiyat bölümünde; ölçü, renk, radius, kenar bandı ve sağlamlık kontrolünden geçirilir. Ürün tesliminde kaliteden ödün vermeden, siparişinizin elinize daha güvenli bir şekilde ulaşması için, ürünleriniz paketleme ünitesinde ambalaj yapılarak teslim edilmektedir. Şehir dışı sevkiyatlarda ürünleriniz kargo paketine uygun olarak ambalajlanarak adresinize gönderilir. 

Polat Ercin
Adres: Şeyhsinan Mah. Eski Tekirdağ Cad. No: 44/A Çorlu / Tekirdağ
Telefon: 0212 603 68 65
Mail: info@polatercin.com

POLAT ERCİN
©2016 - Programlama, Yazılım, Tasarım ve Güncelleme NoyaWeb