POLAT ERCİN
Kalite ve Güvenin Adı
0212 603 68 65

İHRACAT

TEKSTİL

Yalnızca dokuma ve örme kumaşlar kullanarak erkek ve kadın giyim malzemeleri üreten firmaların, ürünlerinin yüzde yüzünü ihraç ediyoruz. Avrupa pazarına ihracat yapan firmamızın bu pazarda en büyük ihracatı gerçekleştirdiği ülkeler, başta İngiltere olmak üzere Fransa, İspanya ve Danimarka’dır. Faaliyet gösterdiği ham dokuma ile örme kumaş üretimi, kumaş boyama, baskı, numune ve giyim üretimi gibi alanlarda personel, bilgi ve iş tecrübesine sahip POLAT ERCİN  yıllık satış kapasitesi miktarı 4 ila 5 milyon adet seviyesindedir.

 
YAPI MALZEMELERİ

Genel tedarik zinciri karını yükselterek, son kullanıcı ve üreticilerin kazanç elde etmelerini hedefler.İnşaat, lojistik ve mühendislikteki tecrübesiyle amaç, işin tamamlanması ve her anlamda hizmet, yardım ve destek vermektir. Biz sözlerimizin arkasındayız ve her koşulda müşteri memnuniyeti sunuyoruz.Uzun dönem birliktelikleri hedeflediğimiz ve müşterilerimizi dostlarımız olarak gördüğümüz için, kar edemediğimiz zamanlarda bile müşteri memnuniyetinden taviz vermiyoruz.

 
GEMİ KUMANYACILIĞI Gemilerin ihtiyaçlarını geniş ürün yelpazesi içinde İç piyasa ve Transit ürünler olarak sınıflandırıp istenilen ürünü, kaliteyi ve en uygun fiyatları buluruz.Ülkemizde sağlanamayan ürünlerin ise muadilleri aranır ,fiyatlandırılır ve Kaptan ile şirketin onayı alınır.
 

 

Polat Ercin
Adres: Şeyhsinan Mah. Eski Tekirdağ Cad. No: 44/A Çorlu / Tekirdağ
Telefon: 0212 603 68 65
Mail: info@polatercin.com

POLAT ERCİN
©2016 - Programlama, Yazılım, Tasarım ve Güncelleme NoyaWeb